Jotron

Recenze

Skvělá zkušenost.
Přijeli, navrhli, namontovali, odjeli. Vše dali do původního stavu.

Dolezalekpetr

firmy.cz hodnocení

Maximální spokojenost šikovní a rychlí montéři, profesionální montáž a hlavně čisto při i po montáži.

Radekdoman

firmy.cz hodnocení

Rychlé jednání,odborná pomoc při výběru,kvalitní a profi práce na místě, včetně úklidu. Jsem velmi spokojená. Doporučuji

Ernstova Jarmila

firmy.cz hodnocení

Naprostá spokojenost se vším. Komunikace, vstřícnost, rychlost od objednání po samotnou realizaci a naprostý profesionální přístup po konečné předání klimatizace. Kéž by kvalitní práci ve všem jako vy odváděli všechny firmy. Mnoho pracovních zakázek a úspěchů přeje Starosta obce Moravské Málkovice.

Lukáš Doupovec

firmy.cz hodnocení

Já souhlasím s hodnocením pana Osiny. Jsme sousedi a u nás proběhlo také vše dle domluvy. Firmu můžu vřele doporučit.

Jaromír Švejda

firmy.cz hodnocení

Perfektní domluva, rychlá realizace, dojezd na čas. Na místě pak rychlá, čistá, pěkná a kvalitní montáž - co víc si přát? Rozhodně tuhle firmu doporučuji.

Filip Zubík

firmy.cz hodnocení

Tato firma má dva super pracovníky. Původně jsme potřebovali klimatizaci ( zakoupenou od jiné firmy) opravit, užívali jsme ji jen tři roky. Po konzultaci s firmou, kdy původní klimatizace nešla opravit, máme během velmi krátké doby namontovanou novou. Pánové nám poradili s výběrem a během jednoho dopoledne, kdy jsme byli v práci, bylo hotovo. Nová klimatizace byla nainstalována na stejné místo jako předcházející. Nikdo by nepoznal, že se u nás něco instalovalo. No prostě profesionálové. Jen doufáme, že tentokrát bude klimatizace sloužit déle a bez problémů. Firmu všem doporučujeme. Moc děkujeme.

I Sustrova

firmy.cz hodnocení

Profesionální domluva při přípravě a výběru, následná skvělá a hlavně rychlá realizace.

Radek Zálešák

firmy.cz hodnocení

Tak si představuji práci seriozní firmy. Poradili s výběrem vhodné klimatizace, práce odvedena na 100%, než jsem se jako majitel vrátil ze zaměstnání vše uklizeno, čisto.

Volodymyr Nakládal

firmy.cz hodnocení

Vše perfektní, děkuji!

Petra Šmídová

firmy.cz hodnocení